yükleniyor

blank

GWO Eğitimi

Anasayfa » Eğitim » GWO Eğitimi

GWO Rüzgar Türbinleri için Temel İş Güvenliği Eğitimleri
GWO Basic Safety Training

gwo sertifikası eğitimi

GWO (Global Wind Organisation – Küresel Rüzgar Türbinleri Organizasyonu) Rüzgar Enerji Santrali (RES) sektörünün; Üretim, montaj, servis ve işletilmesi sürecinde yer alan tüm çalışanlara yönelik sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturulmasını amaçlayan küresel bir birliktir.

Global olarak GWO Eğitimi merkezleri tarafından verilen eğitimleri tamamlayan ve GWO Sertifikası sahibi olan rüzgar endüstrisi çalışanları iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanması, iş ortamının yaratılması için gereken bütün özelliklere sahip olduklarını organizasyonun tüm üyelerine tasdik ettirmektedir.

Sarızeybek İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Merkezi olarak  İzmir de GWO Rüzgar Türbinleri için GWO Eğitimi, Temel İş Güvenliği Eğitimlerini, SPRAT ve IRATA İple Erişim Teknisyenliği Eğitimlerini de verdiği kapalı Yüksekte Çalışma ve İple Çalışma Eğitim Merkezi’nde vermektedir.

GWO Eğitimi Nedir

GWO Eğitimi

Ülkemizde iş hayatında  güvenli çalışma ortamının oluşturulması için il adımın İş Güvenliği Eğitimi olduğu gerçeği ışığında hareket ederek uzun yıllardır  Sarızeybek Eğitim Merkezinde İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi, İlk Yardım Eğitimi, Yangın ve Acil Durum eğitimlerini başarıyla vermekteyiz.

Ayrıca Rüzgâr Enerjisi Sektörünün yurt içi ve yurt dışında ihtiyaç duyduğu Gwo Eğitimi uzman kadromuz tarafından en kaliteli, başarılı, sıfır hata ve öncelikli insan sağlığı ile uzun yıllardır verilmektedir.

GWO Eğitimlerinde kursiyerlerimize yardımcı olan sektöre yönelik olarak uzmanlaşmış eğitmenlerimiz sayesinde iş kazasının sıfırlanması, maksimum iş güvenlikli bir yüksekte çalışma ortamı oluşturulmasını amaçlıyoruz.

GWO Eğitimi verdiğimiz kursiyerlerimiz için dersleri modüllere ayırıyoruz. Eğitimi başlıkları;

  • Yüksekte güvenli çalışma ve Kurtarma eğitimi (2 gün),
  • İlk yardım eğitimi (1 gün),
  • Yangın güvenliği eğitimi (½ gün),
  • Elle taşıma ve Kaldırma eğitimi (½ gün),

modüllerinden oluşan toplamda 4 günlük bir eğitim programı olarak ifade edebiliriz.

GWO Eğitimi amacı Rüzgar Enerji Santralinde ve türbinlerinde çalışan tüm personelin dünyanın herhangi bir yerinde Rüzgar Türbinleri için Temel İş Güvenliği Eğitimlerini aynı standartta alabilmesinin sağlanmasıdır.

Bu standart ile Tüm Dünya da rüzgar endüstrisinde eğitim ve doğru uygulama standartlarının gelişimi, rüzgar enerji santrallerinde çalışanların iş sağlığı ve güvenliği risklerini azaltmak ve çalışmalar sırasında çevreye verilen zararı en aza indirmek amaçlanmaktadır.

GWO Eğitimi İzmir

İzmir GWO Eğitimi

Sarızeybek Eğitim Merkezi olarak çözüm ortaklığı çerçevesinde sunduğumuz GWO eğitimlerini istenmesi durumunda Türkiye yasalarına da uygun hale getirebilmekteyiz.

Böylelikle firma zaman kaybı yaşamadan hem uluslararası GWO standartlarını yerine getirmiş hem de Türkiye de kanunen zorunlu olan 6331 sayılı yasanın gerekliliklerini yerine getirmiş olmaktadır.

GWO Eğitimi ek olarak opsiyonel olarak sunduğumuz eğitim modüllerimiz ile hizmet verdiğimiz firmalarımıza daha verimli bir eğitim, zaman ve maddi kazanım sağlamaktayız.

Rüzgâr Türbinleri için GWO Sertifikalı Temel İş Güvenliği Eğitimlerimizi (Basic Safety Training – BST) hem teorik hem de uygulamalı eğitim olarak İzmir de bulunan bir çok uygulama yüksekte çalışma simülasyonumuzun bulunduğu kapalı uygulama eğitim merkezimizde verebilmekteyiz.

Bununla birlikte tamamen sizin iş yerinizde belli ekipmanlar tarafımızdan getirilecek şekilde de eğitimlerinizi organize edebilmekteyiz.

Eğitim sonunda Global Wind Organisation onaylı verilen GWO Sertifikası 2 sene boyunca geçerliliğini korumakta olup www.globalwindsafety.org resmî sitesinde de görüntülenebilmektedir.

Eğitim planlaması yapmak isteyen kurum veya bireylerin, eğitim tarihlerinden önce 0850 644 644 9 & 0549 489 8488 numaralı telefonlardan Neslihan Hanıma veya sarizeybek@sarizeybek.com.tr e-posta adresine “GWO” konu başlığı ile iletişim bilgilerini mail göndermeleri yeterlidir.

Kayıt formu için tıklayınız.

GWO (Global Wind Organisation – Küresel Rüzgar Türbinleri Organizasyonu) Rüzgar Enerji Santrali (RES) sektörünün; Üretim, montaj, servis ve işletilmesi sürecinde yer alan tüm çalışanlara yönelik sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturulmasını amaçlayan küresel bir birliktir.
GWO Eğitimi Rüzgar Enerji Santralinde ve türbinlerinde çalışan tüm personelin dünyanın herhangi bir yerinde Rüzgar Türbinleri için Temel İş Güvenliği Eğitimlerini aynı standartta alabilmesi için Sertifikalı olarak verilen yüksekte çalışma eğitimidir.
Rüzgar Enerji Santralinde ve türbinlerinde çalışan tüm personelin Dünyanın herhangi bir yerinde Rüzgar Türbinleri için Temel İş Güvenliği Eğitimlerini aynı standartta alabilmesinin sağlanmasıdır. Bu standart ile Tüm Dünya da rüzgar endüstrisinde eğitim ve doğru uygulama standartlarının gelişimi, rüzgar enerji santrallerinde çalışanların iş sağlığı ve güvenliği risklerini azaltmak ve çalışmalar sırasında çevreye verilen zararı en aza indirmek amaçlanmaktadır.
- Yüksekte güvenli çalışma ve Kurtarma eğitimi (2 gün),
- İlk yardım eğitimi (2 gün),
- Yangın güvenliği eğitimi (½ gün),
- Elle taşıma ve Kaldırma eğitimi (½ gün)
GWO Eğitimleri 4 modülden oluşan toplamda 4 günlük bir eğitim programıdır.
Eğitim sonunda Global Wind Organisation onaylı verilen GWO Sertifikası 2 sene boyunca geçerliliğini korumakta olup www.globalwindsafety.org resmî sitesinde de görüntülene bilmektedir.
Eğitim planlaması yapmak isteyen kurum veya bireylerin, eğitim tarihlerinden önce 0850 644 644 9 & 0549 489 8488 numaralı telefonlardan Aybike Hanıma veya sarizeybek@sarizeybek.com.tr e-posta adresine “GWO” konu başlığı ile iletişim bilgilerini mail göndermeleri yeterlidir.
SARIZEYBEK Eğitim Merkezi olarak çözüm ortaklığı çerçevesinde sunduğumuz GWO eğitimlerini istenmesi durumunda Türkiye yasalarına da uygun hale getire bilmekteyiz.

Böylelikle firma zaman kaybı yaşamadan hem uluslararası GWO standartlarını yerine getirmiş hem de Türkiye de kanunen zorunlu olan 6331 sayılı yasanın gerekliliklerini yerine getirmiş olmaktadır.

GWO eğitimlerine ek olarak opsiyonel olarak sunduğumuz eğitim modüllerimiz ile hizmet verdiğimiz firmalarımıza daha verimli bir eğitim, zaman ve maddi kazanım sağlamaktayız.
Rüzgâr Türbinleri için GWO Sertifikalı Temel İş Güvenliği Eğitimlerimizi (Basic Safety Training – BST) hem teorik hem de uygulamalı eğitim olarak İzmir de bulunan, bir çok uygulama yüksekte çalışma simülasyonumuzun bulunduğu kapalı uygulama eğitim merkezimizde verebilmekteyiz.

Şartlar uygun olduğunda sizin iş yerinizde belli ekipmanlar tarafımızdan getirilecek şekilde de eğitimlerinizi organize edebilmekteyiz.

DİĞER EĞİTİMLERİMİZ

E-Bülten